Dostawa

Ze względu na specyfikę Produktów stanowiących przedmiot Umowy Sprzedaży czas realizacji zamówienia zależy od dnia złożenia zamówienia. Paczki wysyłamy w poniedziałek i wtorek. Zamówienia złożone i opłacone do poniedziałku, do godziny 16 realizujemy w wtorek. Zamówienia składane od środy do niedzieli realizowane są od następnego poniedziałku.

Czas realizacji zamówienia, jest rozumiany jako czas liczony od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty wartości zamówienia na rachunek bankowy P.H.U. Markat Maciej Ponikiewski oraz udzielenia wszystkich wymaganych informacji, niezbędnych do realizacji zamówienia, do momentu nadania przesyłki.

  • Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy to około 1-2 dni robocze, przy dostawie firmą kurierską DPD
  • Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy DPD. Koszt dostawy DPD: Koszt dostawy DPD wraz z opakowaniem bezzwrotnym 49zł brutto.

Do przesyłki karmy mrożonej niezbędne jest opakowanie termoizolacyjne. Koszt opakowania wliczony jest w koszt przesyłki i wynosi brutto 49zł. Opakowanie jest bezzwrotne.


Do paczki mieści się 29 kg towaru w kostkach i 25 kg towaru mieszanego.


Po nadaniu przesyłki, wysyłamy powiadomienie z numerem listu przewozowego. Na stronie https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke możecie Państwo śledzić status oraz drogę przesyłki.


Paczki wysyłamy po zaksięgowaniu przedpłaty.

Odbiór osobisty / Dostawa w obrębie miasta Bielsko-Biała

Po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym ustaleniu, możliwy jest odbiór osobisty, a także dostawa w granicach miasta Bielsko-Biała - przy zamówieniu minimum 10 kg w cenie 10zł.

Dowóz - południowa Polska

Oferujemy także systematyczny (minimum raz w miesiącu), dowóz bezpośrednio do Klienta na terenie południowej Polski. Dowóz możliwy po uprzednim ustaleniu terminu - telefonicznie bądź mailowo. Minimalna ilość zamawianych produktów z dowozem - ok. 50 kg.

Rodzaje płatności

Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

  • przelewem bankowym na konto sklepu,
  • gotówką w przypadku odbioru osobistego (proszę o wcześniejsze ustalenie daty, godziny oraz miejsca odbioru).


Dane do przelewu
Numer konta: 59 1240 4142 1111 0010 7260 7711
PHU MARKAT Maciej Ponikiewski
43-382 Bielsko-Biała
ul. Łowiecka 47c

W tytule przelewu prosimy umieścić numer zamówienia.Przejdź do góry