Drobiowa  Jest 15 produktów.

mięso wołowe 50%, indycze 50% mielone mrożone bez kości nie zawiera konserwantów 1 karton = 40 x 250g cena za kg minimalne zamówienie karton 10 kg.
9,00 zł
surowe mięso z indyka 100% zamrożone bez kości nie zawiera konserwantów karton = 40 x 250g cena za kg minimalne zamówienie karton 10 kg
9,00 zł
kawałki 100% mięsa z indyka mrożone bez kości z niewielką zawartością tłuszczu i skóry bez konserwantów opakowanie vacum 2-3 kg cena za kg możliwość wystąpienia kości 1-2%
10,00 zł
Skład minimum 95% mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego kurczak 75%, ryż 5%, mieszanka witaminowo-mineralna, nie zawiera soi, 100% naturalne.
8,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów

INDYK
Mięso z indyka słynie ze swoich walorów zdrowotnych - polecany jest przy dietach niskokalorycznych. Posiada niską zawartość tłuszczu i dużą zawartość białka. Mięso jest lekkostrawne i łatwo przyswajalne. W mięsie znajduje się również magnez, który reguluje pracę mięśni oraz gęstość kości, żelazo odpowiada za jakość krwi, a cynk odpowiada za kondycję skóry oraz prawidłowe utrzymanie równowagi kwasowo zasadowej. Mięso z indyka zawiera także witaminy z grupy B - niacynę, ryboflawinę i tiaminę.

KURCZAK
Mięso z kurczaka jest mięsem lekkostrawnym i odżywczym zawierającym dużo pełnowartościowego białka i mało nasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera aminokwasy oraz jest źródłem cennych witamin: A, B1, B2, B12, C, E, PP, a także wielu mikroelementów, w tym cynku, magnezu i potasu. Mięso z kurczaka zalecane jest przy stosowaniu diety niskokalorycznej.

Przejdź do góry